Anuluj
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
  • O Kancelarii

    Kilka słów o nas

Sławomir Sokołowski

Adwokat Sławomir Sokołowski jest osobą ceniącą wartości humanistyczne i otwartą na potrzeby każdego człowieka szukającego pomocy prawnej. Wykonywanie zawodu adwokata jest jego powołaniem i pasją a skuteczna pomoc swoim klientom daje mu ogromną satysfakcję.

Kancelaria Adwokacka prowadzona jest od 2008 roku przez wykwalifikowanego i doświadczonego adwokata Sławomira Sokołowskiego we współpracy z innymi prawnikami. Specjalizuje się szczególnie w sprawach karnych, spadkowych, cywilnych i rodzinnych.

ADWOKAT

Sławomir Sokołowski

S2Law

Nasza Kancelaria posiada bogate, wieloletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy Klientom indywidualnym i przedsiębiorcom. Klientom, którzy wyrażają takie zainteresowanie, umożliwiamy dostęp do akt ich sprawy w trybie online i śledzenie na bieżąco postępów w prowadzonych przez nas sprawach. Podejmując się prowadzenia spraw, mamy na względzie przede wszystkim interesy naszych Klientów i konsultujemy z nimi wszystkie istotne czynności. W naszej Kancelarii pracują wykwalifikowani prawnicy z ogromnym potencjałem, wiedzą i doświadczeniem. Do każdej sprawy podchodzimy z otwartością i profesjonalizmem. U podstaw działania kancelarii leży szacunek dla klienta oraz gotowość do elastycznej współpracy.

Siedziba główna naszej Kancelarii znajduje się w Lublinie przy ul. Chopina 24/5. Mamy również filię naszej Kancelarii w Dęblinie przy ul. Warszawskiej 4. Kancelaria świadczy również pomoc prawną w innych regionach Polski i jeżeli potrzebny jest Wam dobry adwokat, to zapraszamy do współpracy klientów z całego Kraju.

Naszymi atutami są przede wszystkim:

  • indywidualne podejście do każdego Klienta i jego sprawy,
  • wysoka staranność w podejmowanych działaniach,
  • terminowość realizowanych zleceń oraz pełne zaangażowanie w świadczone usługi.

Co nas wyróżnia

Kompleksowa obsługa

Kancelaria S2Law posiada duże doświadczenie i świadczy pomoc prawną na różnych etapach tj. w postępowaniu wyjaśniającym, przygotowawczym, sądowym, apelacyjnym, kasacyjnym i wykonawczym.

Szeroka oferta

Nasz bogate doświadczenie zawodowe umożliwia nam skuteczne prowadzenie spraw o różnym charakterze i dziedzinie. Opiekujemy się zarówno Klientami indywidualnymi, jak i dużym przedsiębiorstwami.

Indywidualne podejście

Z uwagi na trudne i często skomplikowane sprawy, stawiamy na indywidualne podejście do Klienta. Wiemy, jak ważna jest współpraca na linii Klient - adwokat, dlatego szczerość jest u nas na pierwszym miejscu.

Pełne zaangażowanie

W trosce o dobro i komfort naszych Klientów, staramy się otoczyć ich najwyższą opieką. Wykazujemy się empatią, zrozumieniem i szeroką perspektywą w trakcie prowadzenia spraw.

Umów poradę

tel. +48 502 549 176

Sprawdź jak łatwo i szybko możesz się z nami skontaktować

Kontakt Online

Rekomendacje naszych klientów

Mecenas Sokołowski był moim pełnomocnikiem na sprawie rozwodowej, a następnie na sprawie dotyczącej alimentów i jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Pomimo absurdalnych żądań byłej żony, po bataliach sądowych  w dwóch instancjach sądowych, jestem wolnym człowiekiem i nie zostałem uznany za winnego rozkładu pożycia.

Sławomir Dąbrowski 9 września 2020

Wstecz
Następny